Akapit Press na targach książki w Białymstoku

< Poprzednie wydarzenie

Spotkajcie się z nami i naszymi autorami w Białymstoku! W dn. 20.04-22.04 będziemy zwarci i gotowi czekać na Was w Filharmonii Podlaskiej przy ul. Odeskiej 1. Będą rabaty, gratisy i duże spotkanie autorskie! Z kim? Sprawdźcie:


Akapit Press, stoisko nr 8

PIĄTEK, 20.04

Agnieszka Tyszka
godz. 11.00-12.00 spotkanie autorskie (filharmonia, duża sala)
godz. 12.00-13.00 podpisywanie książek na stoisku

Zapraszamy na spotkanie z uwielbianą autorką książek dla dzieci i młodzieży. Posłuchacie o Siostrach Pancernych i ich niezwykłym psie, Paprochu, poznacie Nienię z Zielonego Marzenia i dowiecie się... czego uszy nie widzą. Zapraszamy!


Ida Pierelotkin

godz. 12.00-13.00 - spotkanie autorskie (Białostocki Teatr Lalek)
godz. 13.00-14.00 - podpisywanie książek na stoisku

Rozmowa to podstawa! Jak mówić, żeby dorośli cię słuchali? Spotkanie dla dzieci z Idą Pierelotkin, autorką książki "Tata ma dziewczynę"

Dziesięcioletniemu Kubie los zgotował niespodziankę w postaci... drugiej rodziny! Chłopiec uważnie obserwuje zmagania rodziców z nową sytuacją. W końcu postanawia pomóc dorosłym poukładać ich sprawy. Ma na to sposób – swój niezawodny gen optymizmu!

Jak rozmawiać z dorosłymi, aby zostać wysłuchanym? Kiedy dziecko jest mądrzejsze od rodziców? I jak mówić o uczuciach, które trudno wyrazić słowami? Zapraszamy na spotkanie z pisarką, uzupełnione miniwarsztatami z komunikacji. Dowiedz się, jak sprawić, żeby język łączył, zamiast dzielić.
Spotkanie dla dzieci w wieku 10-12 lat, nauczycieli i rodziców.


Na targi przywieziemy też oczywiście podpisane przez Małgorzatę Musierowicz egzemplarze "Ciotki Zgryzotki". :)

Do zobaczenia!

< Poprzednie wydarzenie