Notice: Undefined index: url_name in /usr/home/akapit/domains/akapit-press.pl/public_html/src/Core/Product/Search/Filter.php on line 98 Notice: Undefined index: url_name in /usr/home/akapit/domains/akapit-press.pl/public_html/src/Core/Product/Search/Filter.php on line 98 Notice: Undefined index: url_name in /usr/home/akapit/domains/akapit-press.pl/public_html/src/Core/Product/Search/Filter.php on line 98 Notice: Undefined index: url_name in /usr/home/akapit/domains/akapit-press.pl/public_html/src/Core/Product/Search/Filter.php on line 98 Lektury Szkolne do Szkoły Podstawowej | Akapit Press

Lektury

Lektury

Obowiązkowe lektury szkolne nie zawsze wpasowują się w gusta uczniów. W naszym zbiorze znajdziesz książki dla dzieci i młodzieży, które pomogą w oderwaniu od codzienności, tworząc interesującą alternatywę spędzania wolnego czasu.

Sporządzając obowiązujący kanon lektur Ministerstwo Edukacji Narodowej zawsze posiłkuje się pomocą rodziców i dzieci. Tytuły na liście nie ulegają częstym zmianom, lecz niewielkie modyfikacje są konieczne po to, by odzwierciedlić aktualne potrzeby współczesnej młodzieży. Poniżej przedstawiamy książki, które zostały docenione i uznane za wyjątkowo warte uwagi wśród uczniów i rodziców.

Dobra książka nie będzie jedynie obowiązkiem, ale także wniesie wartościowe, pedagogiczne treści. Dlatego poza książkami, które w kanonie lektur szkolnych goszczą od lat, pojawiają się także nowe pozycje, atrakcyjne dla młodego człowieka, bardziej aktualne, które pomagają mu w poszerzaniu wiedzy i wrażliwości kulturowej.

Wydawnictwo Akapit Press łączy te kwestie i w swojej ofercie ma książki zarówno z kanonu lektur, jak i te umilające wolny czas.