string(5) "tetst" Notice: Undefined property: xipblogSingleModuleFrontControllerOverride::$display_column_left in /usr/home/akapit/domains/akapit-press.pl/public_html/modules/xipblog/controllers/front/main.php on line 30 Notice: Undefined property: xipblogSingleModuleFrontControllerOverride::$display_column_right in /usr/home/akapit/domains/akapit-press.pl/public_html/modules/xipblog/controllers/front/main.php on line 35 Akapit Press Sp. z o.o.

Konkurs fotograficzny „Ferie z Borejkami”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym facebookowym konkursie :)

W kilku województwach w Polsce rozpoczęły się ferie zimowe. To świetny czas na... kreatywność! Zwłaszcza jeśli z wyzwoleniem inwencji twórczej wiąże się możliwość zdobycia wspaniałej nagrody. Książki z autografem Małgorzaty Musierowicz cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Co zrobić, by zdobyć własny egzemplarz? I to z jeżycjadową pocztówką i zakładką?

Wystarczy wykonać zdjęcie z książką lub kilkoma książkami z jeżyckiej serii oraz napisać, dlaczego to właśnie one są idealną lekturą na ferie. Czy będzie to świąteczna Noelka, by pozostać w zimowym klimacie? A może Ida sierpniowa, by przywołać ciepłe wspomnienia? Do wyboru są przecież aż 23 tomy :)

Najważniejsze informacje:

CZAS TRWANIA: 14.01.2020–23.02.2020

DLA KOGO: absolutnie dla każdego, nie tylko dla uczniów!

ZAMIESZCZANIE PRAC: w KOMENTARZU pod postem konkursowym: Konkurs „Ferie z Borejkami”

DŁUGOŚĆ UZASADNIENIA: maksymalnie 10 zdań

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU: 2.03.2020

NAGRADZAMY 5 PRAC!

Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu, tam również zawarte są szczegóły dotyczące akcji: Regulamin konkursu

< Poprzednie wydarzenie Nastepne wydarzenie >