string(5) "tetst" Notice: Undefined property: xipblogSingleModuleFrontControllerOverride::$display_column_left in /usr/home/akapit/domains/akapit-press.pl/public_html/modules/xipblog/controllers/front/main.php on line 30 Notice: Undefined property: xipblogSingleModuleFrontControllerOverride::$display_column_right in /usr/home/akapit/domains/akapit-press.pl/public_html/modules/xipblog/controllers/front/main.php on line 35 Akapit Press Sp. z o.o.

Wystawa ilustracji Aleksandry Kucharskiej-Cybuch

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac naszej ilustratorki Aleksandry Kucharskiej-Cybuch w pałacu Vauxhall w Krzeszowicach

Aleksandra Kucharska-Cybuch jest absolwentką ASP w Krakowie, zajmuje się rysunkiem, ilustracją, grafiką i scenografią teatralną. Wielokrotnie brała udział w wystawach zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą. Indywidualnie prezentowała swój dorobek między innymi w Ambasadzie Polskiej w Hadze, w Amsterdamie, w Maastricht czy w Polskim Instytucie w Bratysławie. Kilka razy brała udział w Międzynarodowym Biennale Ilustracji w Bratysławie. Zaprojektowała wiele okładek, między innymi do serii J.L. Borgesa i M. Bułhakowa.

Aleksadra Kucharska-Cybuch zilustrowała ponad 60 książek dla dzieci, w tym powieści Agnieszki Tyszki, które z dumą wydało Akapit Press.

Wystawę oglądać można do 17 stycznia

Więcej informacji na plakacie

< Poprzednie wydarzenie Nastepne wydarzenie >