• Bestseller

34,90 zł

+
-


  • Oprawa : Twarda
  • ISBN : 9788365345417
  • Rok wydania : 2017
  • Autor : Krystyna Siesicka
  • Bestseller : Tak

Jezioro Osobliwości

Krystyna Siesicka mówi: ...kiedy pisałam Jezioro Osobliwości nie przypuszczałam, że ta książka stanie się aż tak popularna. A już na pewno kończąc ją, nie sądziłam, że Marta i Michał będą do mnie wracać. Przeciwnie, byłam pewna, że po ostatniej kropce rozstanę się z nimi na zawsze. A jednak do dziś myślę o moich bohaterach z zadumą, zwłaszcza kiedy opowiadam na Wasze – jakże często! – zadawane mi pytanie: – i co się z nimi później stało...?

Przez dziurkę od klucza

Joanna, Oleńka, Zuzia, Piotr, filolog orientalny i babunia w roli głównej! To ich spotkacie w tej książce, która nie jest ani powieścią, ani poradnikiem. Jest raczej czymś w rodzaju flirtu z codziennością, w której wbrew pozorom dzieją się ważne dla nas sprawy. To prawda, że pisałam o nich w czasie, kiedy najmłodszych moich czytelniczek nie było jeszcze na świecie, ale i tak filolog orientalny mówi: ...Ze wszystkich dziewczyn najbardziej fascynująca jest babunia. Może źle się wyraziłem, ale ten zwrot wiernie obrazuje moje uczucia...

Powiem Julce

Powiem Julce jest opowieścią o pierwszej miłości, którą każda z nich przeżywa inaczej, a o której tak mówi Teresa: „...Do twarzy Wam z pierwszą miłością. Magia zapachu, koloru i dźwięku. A magia słowa pierwsza? Jeżeli pierwsza, to znaczy, że inne przyjdą po niej, już czyhają, stoją za drzwiami, być może któraś z nich siedzi przed kinem i tak jak wy, czeka na początek kolejnego seansu. Nie myślałam o tym, ale ty pomyśl…”

Produkty powiązane

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pakiet I: Jezioro Osobliwości, Przez dziurkę od klucza, Powiem Julce

Napisz swoją opinię