• Bestseller
  • ISBN : 9788366106086
  • Rok wydania : 2018
  • Autor : Ewa Karwan-Jastrzębska
  • Ilustracje : Dorota Kobiela
  • Bestseller : Tak

Sięgnijcie po kontynuację Misji Feniks!

Tajemniczy manuskrypt i obdarzony niezwykłą mocą legendarny posąg.
Bezwzględna walka o władzę nad światem.Katastroficzna przepowiednia Majów.


Okazuje się, że rok 2018 zgodnie z przepowiednią Majów ma być końcem naszego świata. W atmosferze niepokoju mieszkańcy Ziemi odczytują tajemnicze znaki dowodzące, że kres jest bliski. Legendarny Piąty Kodeks Majów odnaleziony w antykwariacie opowiada o bliźniakach z Popol Vuh walczących z demonem Vucubem Caquixem i o misji tajemniczej pary rodzeństwa, które może zmienić bieg wydarzeń. Historia zatacza krąg. Podejrzana korporacja, tatuażyści, złoto Majów, nieuczciwy bank, szalony wizjoner, demon
– z tym wszystkim bliźniaki zmierzą się w Meksyku. Czy Julka i Julek udźwigną ciężar majańskiej legendy? A może wkroczą na zawsze do Xibalby – krainy ciemności, a nasza planeta przestanie istnieć?

Ewa Karwan Jastrzębska, autorka Misji Feniks i Hermesa 9:10 ma w swoim dorobku kilkanaście powieści dla dzieci i młodzieży. Na podstawie jej baśni o Misiu Fantazym powstała seria filmów animowanych emitowana w ponad sześćdziesięciu krajach, która wciąż zdobywa nagrody na światowych festiwalach filmowych.

Dorota Kobiela jest malarką, reżyserką i scenarzystką. Opowieść filmowa o Vincencie van Goghu Loving Vincent przyniosła artystce międzynarodową sławę. Obraz zdobył nagrodę FFA Annecy 2017, Europejską Nagrodę Filmową 2017, otrzymał między innymi nominacje do Oscara 2018, Złotych Globów, Złotych Lwów, BAFA 2018. Dorota Kobiela zilustrowała Hermesa 9:10 oraz Misję Feniks.

Przeczytaj recenzje:

https://www.zaczytanamama.pl

http://lustrobiblioteki.pl

https://gypsygirlrecenzuje.

https://ksiazkimoni.blogspot.com

http://www.zaczytanahistoryczka.pl

https://blackcrow87.wordpress.com

Wywiad radiowy z Ewą Karwan-Jastrzębską:

https://www.radiozamosc.pl


    


  

Produkty powiązane