+
-


Wydawnictwo Akapit Press serdecznie zaprasza do wzięcia udział w trzeciej edycji OGÓLNOPOLSKIEGO CZYTANIA JEŻYCJADY ® MAŁGORZATY MUSIEROWICZ.

W marcu biblioteki, szkoły i ośrodki kultury w całej Polsce mają okazję na chwilę zamienić się w Jeżyce, i tylko od Państwa zależy, jak będą się prezentować oraz ilu czytelników ugoszczą. Zapraszamy wszystkich, zarówno miłośników serii, towarzyszących losom Borejków od lat, jak i nowych przyjaciół Jeżycjady ®.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin akcji oraz zaproszenie można pobrać poniżej.

W akcji udział może wziąć każdy, kto do 3 marca prześle formularz zgłoszeniowy na adres konkurs@akapit-press.com.pl. Ogólnopolskie Czytanie Jeżycjady ® Małgorzaty Musierowicz odbędzie się w marcu. Każda szkoła, biblioteka, ośrodek kultury czy inna instytucja, która zgłosi swoje uczestnictwo, będzie mogła przeprowadzić Czytanie Jeżycjady ® w wybranej przez siebie formie i w dowolnym terminie między 4 a 31 marca 2019 roku.

Ogólnopolskie Czytanie Jeżycjady ® jest wydarzeniem bezpłatnym i nie ma na celu zysków materialnych. Wydawnictwo nie pobiera żadnych opłat od uczestniczących w nim szkół, bibliotek, księgarń, ośrodków kultury i innych instytucji, ani za udział w wydarzeniu, ani za przesłane materiały.

Produkty powiązane

Pliki do pobrania

Zaproszenie

do III Ogólnopolskiego Czytania Jeżycjady

Pliki do pobrania (87.86k)

Banner

do wykorzystania np. jako tło na facebooku i stronach www

Pliki do pobrania (210.8k)

Plakat dla placówek

z miejscem do samodzielnego wpisania dokładnej daty, miejsca itd.

Pliki do pobrania (6.56M)

Regulamin akcji

III Ogólnopolskie czytanie Jeżycjady

Pliki do pobrania (32.73k)

Formularz zgłoszeniowy

należy wysłać na adres konkurs@akapit-press.com.pl do 3 marca 2019 roku — prosimy o przesyłanie zgłoszeń w formatach edytowalnych (doc, docx, odt)

Pliki do pobrania (9.42k)

Krzyżówki (Jeżycjada)

— fragment publikacji przygotowywanej do wydania przez Akapit Press (oprac. Bożena Zwierzyńska)

Pliki do pobrania (1.11M)