+
-

Jeżycjadę, jak wiemy, można czytać wszędzie — w domu, w szkole, w parku, w pociągu — i zawsze wciąż od nowa, choć niekoniecznie od początku, wszak przyjaźń z Borejkami można rozpocząć od dowolnego z 22 tomów, a ich perypetie poznawać chronologicznie lub na wyrywki. Jeśli chcą Państwo podzielić się z nami swoim sposobem na czytanie Jeżycjady®, zachęcamy do wspólnej lektury!

Od marca biblioteki, księgarnie, szkoły i ośrodki kultury w całej Polsce mają okazję na chwilę zamienić się w Jeżyce, i tylko od Państwa zależy, jak będą się prezentować oraz ilu czytelników ugoszczą. Zapraszamy wszystkich, zarówno miłośników serii, towarzyszących losom Borejków od lat, jak i nowych przyjaciół Jeżycjady ®, którzy w kamienicy przy Roosevelta 5 zagoszczą po raz pierwszy.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin akcji oraz zaproszenie można pobrać poniżej.

Przedsięwzięcie spotkało się z ciepłym przyjęciem i ma już wielu sprzymierzeńców, a wciąż dołączają nowi. Do objęcia patronatem Ogólnopolskiego Czytania Jeżycjady zaprosiliśmy Fundację ABC XXI "Cała Polska czyta dzieciom", Radio Poznań oraz czasopismo Guliwer.

Ogólnopolskie Czytanie Jeżycjady ® jest wydarzeniem bezpłatnym i nie ma na celu zysków materialnych. Wydawnictwo nie pobiera żadnych opłat od uczestniczących w nim szkół, bibliotek, księgarń, ośrodków kultury i innych instytucji, ani za udział w wydarzeniu, ani za przesłane materiały.

Czekamy na Państwa zgłoszenia. Wypełniony formularz prosimy przesyłać mejlem na adres promocja@akapit-press.com.pl do 16 marca 2018 roku.

Produkty powiązane

Pliki do pobrania

Formularz zgłoszeniowy

Należy wysłać na adres: promocja@akapit-press.com.pl

Pliki do pobrania (15.5k)

Regulamin

Regulamin II Ogólnopolskiego czytania Jeżycjady

Pliki do pobrania (31.69k)