Specjalne rabaty dla bibliotek!

Informujemy, że jeśli chcieliby Państwo dokonać zakupu na rzecz biblioteki, to po założeniu konta na naszej stronie internetowej, prosimy o kontakt mailowy.

Po zweryfikowaniu podanych danych będą Państwo mogli korzystać z naszego specjalnego rabatu dla bibliotek, który wynosi aż 40%!

Załóż konto

Spotkania autorskie

Nasi pisarze spotykają się z czytelnikami w szkołach, bibliotekach i centrach kultury. Rozmawiają z dziećmi i młodzieżą o potrzebie czytania, inspiracjach pisarskich, a także uzupełniają dyskusje warsztatami.

Honoraria pisarskie są za każdym razem ustalane indywidualnie i rozliczane na podstawie umowy o dzieło zawieranej między Autorem a Biblioteką (50 % kosztów uzyskania przychodu). Wydawnictwo nie pobiera prowizji od pośrednictwa w organizowaniu spotkań. Po ustaleniu szczegółów spotkania, proponujemy wysyłkę książek, które uczestnicy mogą zakupić w atrakcyjnych cenach (nawet 30 % niższych niż sugerowane ceny detaliczne). Koszt przesyłki paczki w obie strony pokrywa wydawnictwo. Zainteresowanych organizacją spotkania prosimy o kontakt.