Jennifer Probst

Jennifer Probst

Jennifer Probst napisała swoją pierwszą książkę jako dwunastolatka. Zapakowała ją w teczkę, zaniosła do szkoły, przedstawiła kolegom z klasy i... zaprzestała pisania. Zrobiła sobie króciutką przerwę, w trakcie której zdążyła wziąć ślub, zajść w ciążę, kupić dom, ponownie zajść w ciążę, zdobyć tytuł magistra literatury angielskiej, a także uratować dwa bezdomne psy. Teraz znów oddała się pisaniu.

Na stałe mieszka w Nowym Jorku z mężem i dwoma synami, którzy nie pozwalają jej na nudę, wypełniają dom radością i dbają, aby wciąż było co sprzątać.

Autorka tworzy seksowne i dowcipne romanse. Wydawnictwo Gallery Books opublikowało serię „Małżeństwo z milionerem”. Inne tutuły ukazały się w Entangled Publishing, Decadent Publishing oraz Red Sage Publishing.

Jennifer Probst pisze też dla dzieci. Powieść „Buffy and Carrot”, której bohaterem jest króliczek powstała z pomocą dwunastoletniej siostrzenicy autorki, natomiast „A Life Worth Living” to wzruszająca historia psiaka ze schroniska.

Książka „The Marriage Bargain”, która w Polsce ukazała się nakładem Wydawnictwa Akapit Press jako „Układ doskonały”, zajęła 6. miejsce na liście najpopularniejszych książek portalu Amazon w 2012 roku. Kolejne części serii to: „Małżeńska pułapka”, „Gra o miłość” oraz „Małżeńska fuzja”.

Powieści Jennifer Probst regularnie pojawiają się na listach bestsellerów New Yorka Timesa , USA Today oraz Wall Street Journal.Więcej informacji o autorce:

Oficjalna strona internetowa oraz blog: www.jenniferprobst.com

Oficjalny profil na Facebooku www.facebook.com/#!/jenniferprobst.authorpage

Twitter: twitter.com/#!/jenniferprobst

e-mail: romancewriter121@yahoo.com