Notice: Undefined index: url_name in /usr/home/akapit/domains/akapit-press.pl/public_html/src/Core/Product/Search/Filter.php on line 98 Notice: Undefined index: url_name in /usr/home/akapit/domains/akapit-press.pl/public_html/src/Core/Product/Search/Filter.php on line 98 Notice: Undefined index: url_name in /usr/home/akapit/domains/akapit-press.pl/public_html/src/Core/Product/Search/Filter.php on line 98 Notice: Undefined index: url_name in /usr/home/akapit/domains/akapit-press.pl/public_html/src/Core/Product/Search/Filter.php on line 98 Notice: Undefined index: url_name in /usr/home/akapit/domains/akapit-press.pl/public_html/src/Core/Product/Search/Filter.php on line 98 Notice: Undefined index: url_name in /usr/home/akapit/domains/akapit-press.pl/public_html/src/Core/Product/Search/Filter.php on line 98 Notice: Undefined index: url_name in /usr/home/akapit/domains/akapit-press.pl/public_html/src/Core/Product/Search/Filter.php on line 98 Książki Dla Dorosłych - Powieści Romantyczne | Akapit Press

Dla dorosłych

Książki dla Dorosłych

Dopiero niedawno wprowadziliśmy do asortymentu książki dla dorosłych czytelników - wszystko po to, aby każdy członek rodziny mógł znaleźć u nas coś dla siebie. Jednym z wielu sposobów spędzania razem czasu jest wspólne czytanie. Chcieliśmy Wam, drodzy czytelnicy, to zapewnić.

Staramy się, aby każdy z Was znalazł książkę, która się Wam spodoba. Warto zanurzyć się w lekturze i sięgnąć po nasz klimatyczny thriller, Ona już nie wróci, dzięki któremu przeniesiecie się do Salem Island, gdzie po latach wraca nasza główna bohaterka, Charlie. To tam przed laty zaginęła jej siostra. Teraz młoda detektyw postara się rozwiązać sprawę dwóch zaginionych dziewcząt.

Fanom literatury dotyczącej wojny i obozów koncentracyjnych polecamy Skrzypaczkę z Auschwitz, która swoją historią niejednokrotnie chwyci Was za serce. Lektura niełatwa, ale jakże ważna i na swój sposób piękna - przez siłę ducha, a także przyjaźni i miłości połączonych z pasją do muzyki. Serdecznie polecamy Waszej uwadze również Grę o życie, która otworzy Was na zupełnie inny punkt widzenia wiary muzułmańskiej, która wzruszy, wstrząśnie i zachwyci.

Pamiętajcie, że naszą ofertę wciąż rozszerzamy, dlatego zostańcie z nami i zaglądajcie na nasze półki.